Лого Традиція

3.3

Традиція

Сервіс з видачі довгострокових кредитів на будь-які потреби. Гнучкі умови та висока якість обслуговування.

Умови кредиту

 • Сума кредиту
  від 8 000 до 50 000 гривень
 • Процентна ставка (APR)
  від 0.01% (APR-740,9%)
 • Термін кредитування
  до 60 днів
 • Документи для отримання
  паспорт / ІПН
 • Спосіб отримання
  банківська карта

* Відсоткова ставка та умови кредитування можуть бути змінені.

Про компанію

Фінансова компанія «ТРАДИЦІЯ» пропонує для своїх клієнтів позики на більш тривалий період часу ніж в інших МФО нашої країни. Сервіс Tradition працює в онлайн-режимі та готовий надати вам кредит в будь-який час доби, без відвідування офісу.

Переваги сервісу Традиція

Сервіс стрімко розвивається і з кожним місяцем приваблює все більше нових користувачів, які в наслідок стають постійними клієнтами. До основних особливостей і переваг компанії можливо віднести:

 • швидке надання кредиту;
 • якісне обслуговування;
 • справедлива процентна ставка;
 • зручне продовження позики;
 • лояльність.

Кредитні продукти Традиція

На ваш вибір сервіс представив три різних кредитних продуктів з різними умовами фінансування. Залишається тільки вибрати потрібну фінансову послугу, яка відповідає вашим запитам.

 1. «Легкий» – це позика, яка видається строком на 45 днів. Максимальна сума до 20 000 грн., можлива реструктуризація і продовження кредиту. Щомісячна комісія за обслуговування рахунку становить 2% від суми позики.
 2. «Стійкий» – термін кредитування до 45 днів з можливістю подальшого продовження. В даному тарифі доступна сума до 30 000 грн., також стягується додаткова комісія 2% на місяць.
 3. «Кращий» – в даному тарифі максимальна сума кредиту до 50 000 грн., строком на 60 календарних днів. Процентна ставка 1,1% від суми позики. Вилучається комісія за обслуговування вашого рахунку.

Більше інформації про діючі тарифи Tradition дивіться на офіційному сайті кредитора.

Що потрібно для оформлення позики

Критерії якими повинен володіти позичальник для отримання кредитних коштів, максимально прості та прозорі.

 1. Український паспорт та вік 23+.
 2. Мобільний телефон або ПК.
 3. Банківська карта українського банку.

Як взяти кредит в Традиція

Процедура оформлення онлайн позики не складна та практично нічим не відрізняється від схожих мікро-фінансових компаній, дотримуйтесь інструкції:

 1. На початковому етапі слід заповнити форму реєстрації на сайті кредитора і отримати доступ до особистого кабінету.
 2. Заповнити онлайн-заявку і вказати необхідну інформацію про себе.
 3. Вкажіть реквізити своєї банківської карти.
 4. Підпишіть кредитний договір і отримаєте гроші.

Перед тим як приступити до процедури оформлення позики на карту, уважно ознайомтеся з умовами фінансування і виберіть кредитний продукт.

Як погасити позику

Погашайте або подовжуйте позики за допомогою простих інструментів, які надає вам компанія:

 • електронними грошима або карткою в особистому кабінеті;
 • через Інтернет банкінг;
 • в терміналах самообслуговування або в касі банку.

Пролонгація кредиту

Продовження кредиту проводиться в автоматичному режимі, починаючи з третього дня прострочення. Після оплати 30% відсотків від тіла самого кредиту, ваш термін погашення буде продовжений ще на 14 днів. При несвоєчасній оплаті більш ніж 5 днів, будуть нараховуватися додаткові штрафи.

Контакти компанії

Сайт
tradition.com.ua
Адреса
Україна, м. Київ, вvл. Лаврська, 6.
Телефон
0800400300
Ліцензія
ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ» Свідоцтво ФK №1382, реєстраційний № 13104140 від 06.04.2020 р.

Питання – Відповіді

Як збільшити шанси на отримання кредиту?

При прийнятті рішення про видачу кредиту, співробітники сервісу враховують кредитний рейтинг, а також вивчають вашу кредитну історію. Чим вище кредитний бал, тим вище ймовірність отримати максимально можливу суму, якщо не впевнені у своїй кредитній репутації, вкажіть меншу суму.

Що робити, якщо отримав(ла) відмову по кредиту?

В першу чергу слід перевірити правильність заповнення особистих даних в кредитній анкеті. Також спробуйте змінити суму кредиту і термін. Якщо нічого з перерахованого не спрацювало, спробуйте повторно відправити заявку в наступному місяці.

Для чого Традиція запитує особисте фото?

Ваше фото та фото вашого паспорта потрібні для ідентифікації особи позичальника, щоб надалі уникнути проблем з кредитуванням не тієї людини.

Що робити якщо гроші не прийшли на карту?

Не варто панікувати, можливо причина пов’язана з вашим банком. Перевірте чи немає лімітів по вашій банківській карті, ще раз вивчіть правильність зазначених реквізитів при заповненні заявки. Зв’яжіться зі службою підтримки Tradition і поясніть ситуацію.

Відгуки та оцінки

Середній рейтинг: 3.3 / 5 (12 голосів)
5 ★
5
4 ★
2
3 ★
1
2 ★
0
1 ★
4
Ярослав

4

По крайней мере, не звонят при проверке

Не совсем классическое МФО, так как выдают займ на более длительный срок, чем 30 дней. Похвалю за отсутствие проверочных звонков окружению при подаче заявки на кредит, но вот сайт совсем сыроват.

8 місяці тому
Олег

4

Беру у Традиции кредит уже не впервые, все устраивает. Удобные тарифы на выбор, сроки конечно маловаты, но в сравнении с другими микрозаймами условия просто сказка. Ставлю 4 потому что 50000 так и не дали, уже второй раз только 20000 дают.

7 місяці тому
Игорь

3

Подождем, пока перестанут требовать фото

Вроде нормальные условия, но требуют фото. Пришлось отказаться. Я всего раза четыре брал кредиты в разных МФО и ни разу не отправлял фото. Как-то люди могут работать и без этого. Не хочу пополнять какие-то базы данных своими фотографиями.

6 місяці тому
Кристина

5

Одна из лучших МФО

Я выделила для себя много плюсов. Во-первых выдают начиная от нормальных сумм, во-вторых не так у всех на 30 дней, а 45 дней. Не надоедают звонками. Главное вовремя погашать кредит. Взял – отдай! Единственное, что хотелось бы – это промокоды побольше для повторного кредита.

6 місяці тому
Геннадий

5

МФО Традиция рекомендую.

Да все нормально Традиция отличное МФО. Селфи с паспортом сделал и делов. Мне в поддержке обьяснили что это процедура нужна для подтверждения личности, чтобы мол другой человек на меня кредит не взял. Я считаю, что такие меры правильные и люди думают о моей безопасности в первую очередь. С первого раза 25000 дали на 8 недель. Где ещё такую МФО в Украине найдешь? А процент реально 0,01. Спасибо Традиция!

5 місяці тому
Семён

5

Удобная и доступная МФО

Понравились хорошие условия и минимальные требования для подачи заявки. Никакого обзвона контактных номеров, не пришлось никого напрягать. Выдали быстро, перечислением на карту. Отдельным плюсом отмечу пролонгацию кредита, уже пришлось одни раз воспользоваться, чтобы не попасть на штраф. В целом прозрачная и доступная МФО с хорошими условиями займа.

5 місяці тому
Михаил

5

Нормальная компания

Пользуюсь кредитами в компании «ТРАДИЦИЯ» только в случаях большой необходимости, в основном стараюсь перехватить у родни. Не особо хочется связывать себя процентами – всяко бывает, особенно на сегодня в условиях пандемии и возможного локдауна. Но в целом опыт сотрудничества с компанией «ТРАДИЦИЯ» вполне положительный, дважды брал кредит «Кращий» и все прошло вполне нормально, никаких скрытых платежей и процентов не требуют.

4 місяці тому
Дмитрий

1

Шарага редкая, полный обман, осторожно!

Не ведитесь! Развод! Приписали сами лишние суммы, а потом самовольно стали списывать деньги с карты на которую отправлял деньги! Сняли с карты, что была кредитной ! Первый раз попал на кидос! Карты указывайте с 0 на счету, чтоб не крали деньги! Всем удачи! Попал на деньги! Не рекомендую ((

4 місяці тому
Евгений

5

Сервис “Традиция” мне действительно нравится, я против него ничего не имею. Обращался сюда пару раз в прошлом году, чтобы оформить кредит на небольшую сумму. Оба раза это получалось делать быстро и без проблем.
Тут хорошее отношение к клиентам, нормальные условия, оформление займа не занимает много времени. Поэтому вряд ли есть смысл к чему-то придираться.

4 місяці тому
Руслан

1

Нелюди

Это не компания,- это не люди, скоты поганые!!! В военное положения сняли у меня последние деньги со счета, без звонков и предупреждений! Оставили меня и мою семью в тяжелой ситуации!!! Будьте вы прокляты!!

2 місяці тому
Анжела

1

😥

Девушка -;оператор позвонила, и выяснила ситуацию, что сейчас не получается оплатить, обещала зафиксировать, пожелала беречь себя и не переживать, в такое непростое время, военного положения!
А на следующее утро была снята вся сумма с карты, до последней гривны, и небольшими платежами(((
Семья осталась без средств существования, совсем!!!!!!
Не рекомендую!!

2 місяці тому
Андрей

0

Спасибо за то что вы гавно

В стране военное положение у меня нет работы ничем деньги отдавать а они требуют…

2 місяці тому
Полина

0

Такая же ситуация, сначала позвонили сказали,что бы не переживали. А потом сняли всё с карты…
Мародёры..

1 місяць тому
Екатерина

1

Контора тварей

В военное положение, снимают деньги с карты, без уведомления. После снятия суммы с карты, в личном кабинете долг не уменьшается, куда ушли деньги не понятно. В стране война, работы нет, горите в аду …

1 місяць тому

Напишіть відгук про Традиція.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.