Про компанію

Wikicredit (ВікіКредит) – незамінний онлайн-помічник в пошуку мікро-фінансових організацій, банків і ломбардів. Простий і безкоштовний каталог Wikicredit зібрав величезну базу всіх МФО і банків України. Також сервіс подбав про вашу безпеку в мережі і максимально захистив вас від шахраїв і різних компаній спраглих легкої наживи – всі компанії в довіднику мають офіційну ліцензію видану Національним Банком України.

Чому Wikicredit

На сьогоднішній день на фінансовому ринку країни працюють і активно кредитують громадян понад 700 різних мікро-фінансових організацій і майже 46 банківських установ, що в свою чергу дуже ускладнює пошук доступного і вигідного кредиту.

Багато компаній приховують свої реальні процентні ставки і різні комісії за додаткові послуги. Сервіс Wikicredit допоможе Вам з вибіром онлайн-кредиту на ваших умовах, тому що:

 • велика база МФО і банків України;
 • відкриті дані про процентні ставки та умови кредитних компаній;
 • реальні відгуки позичальників;
 • онлайн-підтримка та безкоштовні консультації юриста;
 • сервіс працює 24/7 без вихідних.

Як працює сервіс Wikicredit (ВікіКредит)

Порівняти і підібрати кредит в Україні відтепер не складе ніяких труднощів, не потрібно безрезультативно блукати по просторах інтернету і збирати необхідну інформацію про банки і МФО.

Фахівці сайту wikicredit.com.ua подбали про вас і зібрали всю необхідну інформацію в одному каталозі: відсотки, ставки, дозвільну документацію, комісії, додаткові внески, основні умови, юридична інформація про кредиторів, все це і навіть більше ви знайдете в нашому каталозі.

Звертаємо вашу увагу, що сервіс Wikicredit не видає кредити і не приймає платежів від населення.

Як знайти кредит?

Для початку перейдіть на головну сторінку сайту, а у віконці пошуку вкажіть назву потрібного кредитора і вам стане доступна вся інформація про компанію. Якщо ви ще не визначилися в якому МФО або банку хочете оформити кредит, скористайтеся вкладками в навігації сайту і перегляньте всі доступні пропозиції в категоріях. Також вам доступне сортування по рейтингу, відгуками і т.д.

Додатково для зручності та економії вашого часу, ми вже зібрали кращих кредиторів (на думку експертів сервісу та відгуками) на певних сторінках: кредит онлайн, кредитні карти, розстрочка. Перейдіть і оформите кредит!

Команда сервісу

Наша команда як ніхто інший розуміє всі проблеми пов’язані з пошуком швидкого онлайн-кредиту в інтернеті. Співробітники сервісу щодня займаються порівнянням інформації з різних джерел про різні фінансові компанії, щоб зробити максимально достовірний огляд вказавши переваги і недоліки банків.

Над сайтом працюють 7 осіб мають не малий досвід роботи на фінансовому ринку країни:

 • Харченко Владислав – директор і керівник Wikicredit.
 • Надія Захарова – аналітик і помічник керівника.
 • Антон Іванівськийюрист і експерт з питань пов’язаних із законністю онлайн-кредитування і стягнення боргів.
 • Сергій Курилко – програміст, html / css розробник. (Робить сервіс зручним і функціональним).
 • Дмитро Іванов – журналіст.
 • Анастасія Крикун – позаштатний копірайтер.
 • Христина Авагімова – копірайтер, пише огляди про мікро-фінансові компанії України.

Наші контакти

Знаходимося ми в Києві (столиця України), працюємо по всій території країни в онлайн-режимі 24/7. Інформація про контакти доступна в розділі: контакти. З питань співпраці пишіть на нашу пошту: info@wikicredit.com.ua. Щоб додати компанію в каталог, перейдіть в потрібний розділ на сайті.