Перекредитування з простроченнями

Перекредитування мікропозик

Послугу рефінансування кредиту доцільно використовувати у випадках, коли потрібно взяти кредит для погашення взятих раніше позик. WikiCredit підібрав для вас список організацій, які пропонують програми перекредитування.
Перші 29 днів - 0%
Сума кредиту 10000 грн. Макс. 200000 грн.
Строк кредиту 6 міс. Макс. 36 місяців
Відсоток 6.49% APR 105.45%
Ліцензія №525 від 19.03.2020 р. Отримати гроші
Рекомендуємо!
Сума кредиту 50000 грн. Макс. 100000 грн.
Строк кредиту 3 міс. Макс. 12 місяців
Відсоток 7% APR 85%
Ліцензія ФK №В0000088 від 27.11.2020 р. Отримати гроші
На будь-які цілі
Сума кредиту 10000 грн. Макс. 100000 грн.
Строк кредиту 3 міс. Макс. 12 місяців
Відсоток 0.25% APR 100%
Ліцензія No2084 від 29.11.2018 р. Отримати гроші
Кредит в 1 клік
Сума кредиту 200000 грн. Макс. 500000 грн.
Строк кредиту 6 міс. Макс. 60 місяців
Відсоток 2.7% APR 96.7%
Ліцензія №3952-КУ від 26.12.2011р. Отримати гроші

Як і хто допоможе рефінансувати мікропозики в Україні?

Всі перераховані вище пропозиції – це компанії, які оформляють перекредитування без відмови і видають довгостроковий кредит для погашення мікропозик.

Послуга рефінансування може стати справжнім порятунком, адже вона:

  • продовжує термін використання кредитних коштів;
  • знижує процентну ставку;
  • зменшує суму щомісячної виплати.

Необов’язково звертатися з проханням про рефінансування в ту ж організацію, в якій накопичується борг. Інша компанія повністю погасить вашу заборгованість навіть в декількох банках, а при необхідності навіть видасть більшу суму, ніж необхідно для закриття кредитів.

Чи можливе перекредитування мікропозик з простроченнями?

Коли відсотки за позиками ростуть і ви точно впевнені, що не зможете знайти найближчим часом кошти на їх погашення, розумно оформити рефінансування мікропозик з простроченням Україна. Це можна зробити в будь-якій організації зі списку від WikiCredit. Вони не позбавлять вас від усіх накопичених боргів, зате повністю візьмуть на себе відповідальність за них, сформувавши новий кредит на нових більш вигідних умовах.

Чим більше сума відкритих прострочень по кредитах, тим слабкіше перспектива домовитися про рефінансування. Але навіть якщо на Ваше звернення відповіли відмовою, не варто впадати у відчай. Шанси оформити перекредитування з поточними простроченнями можна підвищити, якщо ви надасте заставу, поручителів або докази високого рівня доходу.

Перекредитування з простроченнями, які вже закриті

Якщо раніше ви не могли вчасно оплатити внески, але вже повернули борг за простроченням, отримати кредит на погашення мікропозик буде простіше.

Перед тим, як подати заявку на перекредитування з простроченнями Україна, уточніть у представника банку, якому ви збираєтеся повернути борги, яка конкретно сума необхідна для повного погашення кредиту. Багато компаній готові рефінансувати кредити в декількох банках одночасно.

Як правильно перекредитуватися з простроченнями?

Щоб отримати інформацію про можливість рефінансування і оформити його, Вам не доведеться витрачати багато часу.

Для початку ознайомтеся з пропозиціями на цій сторінці і виберіть найбільш вподобану організацію. Потім перейдіть на її офіційний сайт, де потрібно буде заповнити заявку на отримання кредитних коштів. Зазвичай відповідь приходить протягом години, незалежно від часу доби. Якщо ви отримали повідомлення з негативним рішенням, спробуйте зв’язатися з представниками фінансової організації і пояснити ситуацію.

Надішліть заявку відразу в кілька компаній з добірки на сайті WikiCredit. Зверніть увагу, що багато МФО пропонують мінімальну процентну ставку новим клієнтам, а деякі готові оформити кредит на потрібну суму при наявності тільки паспорта та коду.