Розстрочка

Миттєва онлайн розстрочка без банку в Україні. Купуйте товар в розстрочку від магазину без посередників. Список перевірених пропозицій від WikiCredit.
Розстрочка DomComfort

DomComfort

Проста система оформлення миттєвої розстрочки на побутову техніку, електроніку та меблі.

  • Вік 18+;
  • Паспорт громадянина України та ІПН;
  • Без довідки про доходи!
Розстрочка Kviku

Kviku

Миттєво випускається карта (за 30 секунд) без візитів в банк і без доставок кур’єром.

  • Ліміт кредитування: до 100 000 грн;
  • Ставка: від 0% річних;
  • Вік: 18 – 65 років.

Якщо на покупку товару не вистачає коштів, його можна придбати без укладення з банком кредитного договору. Це просто, зручно і вигідно, оскільки покупець не переплачує відсотки по кредиту і не ризикує зіпсувати собі кредитну історію у зв’язку з простроченнями платежів. Договір укладається безпосередньо з продавцем в процесі покупки – магазин йде на поступки, погоджуючись розтягнути оплату на кілька місяців.

Розстрочка без перевірки кредитної історії

Перевага даної пропозиції в тому, що придбати товар можна навіть при зіпсованій кредитній історії та відсутності офіційного місця роботи. Магазин не перевіряє КІ, оскільки не є мікрофінансовою організацією та банком. Цей варіант для вас, якщо сподіваєтеся отримати розстрочку без відмови.

Техніка в розстрочку без банку

Найчастіше покупців цікавить побутова техніка, необхідна в повсякденному житті. Ви можете, не чекаючи зарплати та не влазячи в борги, купити телевізор в розстрочку без банку, Кондиціонер, пральну або посудомийну машину, газову плиту. Холодильник в розстрочку без участі банку – відмінний спосіб швидко знайти заміну, якщо вийшов з ладу агрегат.

Чому вигідно взяти телефон в розстрочку без банку

Замість того щоб взяти телефон в кредит через інтернет, розрахуйтеся за нього без додаткових відсотків, що збільшують вартість товару. Телефон в розстрочку онлайн без банку – це можливість придбати сучасну модель, при першій же необхідності замінивши старий мобільний в разі його поломки або втрати.

Питання – Відповіді

Який магазин дає розстрочку без банку?

На WikiCredit ви знайдете варіанти оформити розстрочку від магазину без банку України. Вибирайте той, що Вам підходить, виходячи з асортименту, умов здійснення покупки і доставки, своїх фінансових можливостей.

Що потрібно, щоб взяти телефон в розстрочку в Україні?

Для оформлення договору потрібно мати основний документ громадянина, що засвідчує його особу, – паспорт. Підпишіть договір, обговоривши з продавцем умови і способи оплати.

Чи потрібен початковий внесок?

Умовами магазину може бути вказана необхідність внесення частини вартості (наприклад, 20%) в момент здійснення покупки. Сума, що залишилася, як правило, рівномірно розбивається на кілька однакових платежів.

На який термін оформляється розстрочка без банку?

Це залежить від декількох факторів: політики магазину; вартості товару; загального чека покупки; інших нюансів.

Чи можна виплатити залишок суми раніше терміну?

При наявності фінансової можливості покупець в будь-який момент має право достроково внести залишок вартості, а також перевищувати розмір щомісячного платежу.

Зі скількох років можна брати розстрочку в Україні?

Українське законодавство встановлює мінімальний вік настання матеріальної відповідальності, згідно з яким тільки з 18 років громадянин може самостійно укладати договір на придбання товарів з розстроченням платежу. Магазин в рамках закону має право встановлювати додаткові обмеження з метою забезпечення платоспроможності клієнтів.