Кредитні картки

Найшвидший спосіб отримати кредит в 2022 році – це онлайн заявка на кредитну картку з моментальним рішенням. Це найшвидший варіант для тих, кому терміново необхідні безкоштовні кредитні картки з грошима.
SportBank
SportBank
Кредитний ліміт

до 100 000 грн.

Пільговий період

120 днів

Відсоткова ставка

від 0.01% на місяць

Отримати картку
Ліцензія НБУ АТ «ТАСКОМБАНК» № 84, видана 25.10.2011 р.
NeoBank
NeoBank
Кредитний ліміт

до 150 000 грн.

Пільговий період

62 дні

Відсоткова ставка

від 0.01% на місяць

Отримати картку
Ліцензія АТ «АКБ «КОНКОРД» № 230 від 07.08.2006 р.
Izibank
Izibank
Кредитний ліміт

до 200 000 грн.

Пільговий період

62 дні

Відсоткова ставка

від 3.08% на місяць

Отримати картку
Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011 р.
Monobank
Monobank
Кредитний ліміт

до 100 000 грн.

Пільговий період

62 дні

Відсоткова ставка

від 1.9% на місяць

Отримати картку
Ліцензія АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» НБУ № 92 від 10.10.2011 р.
Картка «Зелена» від А-Банку
«Зелена» А-Банк
Кредитний ліміт

до 200 000 грн.

Пільговий період

62 дні

Відсоткова ставка

від 3.4% на місяць

Отримати картку
Ліцензія АТ «А-БАНК» НБУ № 16 від 26.10.2011 р.
Kviku
Kviku
Кредитний ліміт

до 100 000 грн.

Пільговий період

92 дні

Відсоткова ставка

від 0.01% на місяць

Отримати картку
ТОВ Kviku Holding Ltd HE 382807 від 23.04.2018 р.

Чому кредитка краще готівки?

Платіжна карта, за допомогою якої можна витрачати гроші банку в магазинах, ресторанах, аптеках та інтернеті, оплачувати комунальні послуги, по суті не може бути менш зручною, ніж паперові гроші і монети. Крім цього, якщо готівка закінчилася, єдиний офіційний спосіб отримати їх у власність ( крім оплати праці) – це споживчий кредит. Процедура отримання кредиту готівкою займає досить багато часу і вимагає особистого відвідування фінансової установи. Кредитна карта, в свою чергу, дає можливість використовувати банківські кошти в момент необхідності.

Як стверджують працівники медицини, віруси живуть на банкнотах не менше тижня. Кредитна картка з гарантованим лімітом дозволяє проводити платежі без контакту з цими розповсюджувачами інфекції. Крім того небезпеку підхопити вірус можна звести до нуля, якщо не передавати карту продавцеві, а самостійно провести нею в терміналі, після чого обробити антисептиком.

Спробуйте оформити без відмови карту кредитну в будь-якому із запропонованих на WikiCredit банків, і проводите операції з оплати комунальних послуг прямо з телефону з мінімальною комісією або безкоштовно. А оплачуючи товари в інтернеті, з деякими картами можна розраховувати на порядний кешбек.

Яка найвигідніша кредитна картка в Україні?

Існує величезна кількість банків, які дають можливість оформити онлайн кредитні карти і кожен видає їх на різних умовах. Для вас WikiCredit зібрав список, в якому вказані кращі кредитні карти України 2022 року. Кожна карта з добірки – це кредитка з лімітом від 75 000 грн до 200 000 грн.

Якщо ви вже користувалися послугами банку і є для нього знайомим клієнтом, ви можете розраховувати на максимальну суму позики. Якщо ви вперше звернулися в банк із запитом на отримання конкретної суми в кредит, а вам пропонують суму набагато меншу необхідної, не варто відразу ж засмучуватися. Існує хороший спосіб підвищити кредитний ліміт, що діє абсолютно для будь-якого банку. Для цього потрібно оформити кредитну карту і активно користуватися нею протягом мінімум місяця.

Вчасно закривайте відсотки по взятому невеликому кредиту. Всього через 31 день банк може підвищити ліміт.

Де можна взяти кредитні картки з поганою кредитною історією в Україні?

Більшість банків, назви яких у всіх на слуху, йдуть назустріч клієнтам. Якщо вас цікавить кредитна карта без відмови, спробуйте оформити її в одному з представленого вище списку пропозицій. Кращі кредитні картки України доступні кожному, незалежно від наявності кредитної історії, підтвердження платоспроможності та поручителів. Багато банків схвалюють заявки на кредитні картки з лімітом без довідки про доходи. Альфа-Банк, Raiffeisen Bank, IdeaBank і ОТП найбільш лояльно ставляться до нових клієнтів і готові схвалити кредит при наявності діючого номера мобільного телефону, паспорта та ІПН.

Якщо ви плануєте оформити кредитну карту для отримання позики грошових коштів на короткий період, то найкраще буде оформити кредитну карту з пільговим періодом, зручним для вас. А для тих, хто занадто цінує свій час або не готовий сидіти в черзі банку в небезпечний для здоров’я час, існує кредитна карта з доставкою додому з поганою кредитною історією. Уточнити цю можливість краще на сайті конкретного банку.

Як оформити кредитну картку онлайн?

Швидко, безпечно і просто можна замовити пластикову карту за допомогою інтернету.

Заявка онлайн з моментальним рішенням на кредитні картки подається на офіційному сайті банку. Більшість з них в боротьбі за клієнтів видають рішення за заявкою в лічені хвилини. У заявці, як мінімум, знадобиться вказати номер свого телефону, серію і номер паспорта, ІПН.

Для цього перейдіть по будь-якій з посилань нашого списку і заповніть всю інформацію, яка від вас буде потрібно. Всього через кілька хвилин після відправлення заявки можна чекати свою карту.

У чому перевага доставки карти додому?

Всі перераховані на сайті WikiCredit фінансові організації пропонують замовити кредитну карту додому. Але в якому банку краще взяти кредитну карту?

Завдяки нашому переліку ви можете в один клік безпечно перейти на офіційний сайт обраної фінансової організації, подати заявку і незабаром оформити кредитну карту онлайн з доставкою додому або в будь-яке інше зручне для вас місце і в обраний вами час. Цей сервіс надається безкоштовно, а до його переваг відносяться:

  • Швидкість (часто карту доставляють раніше, ніж ви дочекалися б вільного часу для відвідування банку, а оформлення і передача карти клієнту забирає не більше 15 хвилин).
  • Зручність (щоб отримати кредитну карту дистанційно, не треба приходити в банк в його робочі години, порушувати самоізоляцію).
  • Безпека (конфіденційність даних про клієнтів дотримується всіма співробітниками, зокрема кур’єрами, як і епідеміологічні заходи захисту під час карантину).

Навіщо потрібна віртуальна кредитна карта?

Карти, які існують тільки в електронному вигляді, теж користуються великою популярністю і оформляються практично в будь-якому банку.

Їх відкривають в залежності від особливостей і можливостей, якими ці карти володіють:

  • Кешбек. Деякі картки повертають відсоток від покупок певних товарів на постійній основі або в акційний час. Наприклад, віртуальна карта банку Monobank повертає спорткешбек в розмірі 20%.
  • Розстрочка. Окрему карту зручно оформити для оплати великих покупок, щоб розплачуватися за них частинами без додаткових відсотків.
  • Карти для подорожей і бізнесу також мають свої особливості і бонуси, які полегшують діяльність і супутні розтрати.

Оформлена віртуальна кредитна карта без відвідування банку може значно заощадити час. Не потрібно витрачати час на отримання і передачу фізичної пластикової карти. Всі її функції стають можливими відразу після схвалення заявки.