ReCredit

4.0

ReCredit

ReCredit (РеКредит) - просте рефінансування мікропозик до 100 000 гривень на термін більше 24 місяців.

Умови кредиту

 • Сума кредиту
  до 100 000 грн.
 • Процентна ставка (APR)
  від 7.5% в місяць (APR-90%)
 • Термін кредитування
  до 24 місяців
 • Документи для отримання
  паспорт або ID-картка та ІПН
 • Спосіб отримання
  банківська картка, готівка

* Відсоткова ставка та умови кредитування можуть бути змінені.

Про компанію

ТОВ «Кредитсервіс» працює під брендом «ReCredit» – єдиний в Україні сервіс, який надає послуги онлайн кредитування та перекредитування мікропозик в Україні. Кредит або рефінансування позики доступно для фізичних осіб, а також для бізнесу на будь-які цілі: купівля товарів, лікування, оплата комунальної заборгованості, покупка автомобіля, навчання, ремонт і т. д.

ReCredit (РеКредит)
ReCredit (РеКредит)

Кредитні продукти ReCredit

Фінансова компанія пропонує своїм клієнтам скористатися двома кредитними продуктами під ваші цілі та потреби для швидкого вирішення фінансових труднощів.

Продукт «ReCredit-S»

Вибираючи даний кредитний продукт, Вам буде доступно електронне оформлення кредиту на карту від 10 000 до 40 000 гривень. З документів буде потрібно: паспорт України, ІПН, а також потрібно буде вказати реквізити банківської карти для зарахування грошового переказу на карту. Стягується разова комісія в 7,5%, а щомісячний відсоток складе – 7,5%, які будуть нараховуватися за фактичний термін користування грошима. Можливе дострокове погашення кредиту.

Продукт «ReCredit-L»

Цей кредитний продукт має на увазі оффлайн оформлення кредиту з фізичною присутністю в офісі компанії. Сума кредиту від 40 000 до 100 000 гривень, а термін кредитування може досягати 24 місяців. Для отримання кредиту потрібно буде на сайті РеКредит юа заповнити заявку і вказати паспортні дані, після дзвінка оператора колл-центру узгодити всю інформацію і під’їхати в найближчий офіс з документами для підписання кредитного договору. Процентна ставка 7,5% на місяць, а також додатково вилучається одноразова комісія за надання кредиту.

Чому варто взяти кредит в РеКредит?

 • можливе отримання грошей навіть з простроченнями;
 • рефінансування мікропозик;
 • чесна процентна ставка;
 • термін кредитування до 2 років;
 • без довідки про доходи;
 • без застави.

Як оплатити кредит

Погасити існуючу заборгованість або закрити кредит достроково можна:

 • у касі будь-якого українського банку;
 • через Приват24;
 • у відділенні Нова Пошта.

Вхід в ReCredit особистий кабінет дозволить подивитися суму реальної заборгованості і автоматично оплатити кредит без черг. При оплаті в банку або терміналі потрібно вказати номер вашого кредитного договору.

Контакти компанії

Сайт
recredit.ua
Адреса
Україна, м. Київ, вул. Коновальця, 36Д.
Телефон
0800216675 (Безкоштовно по Україні)
Ліцензія
Свідоцтво ТОВ «Кредитсервіс» ФК №1094 від 11.09.2018 р. Ліцензія НБУ №2084 від 29.11.2018 р.

Питання – Відповіді

Які умови видачі кредитів в ReCredit?

Кредит видається без прихованих комісій і страховок. Все почесному, ставка на добу за користування кредитом від 0,25%, комісія за видачу 7,5%.

Як закрити кредит достроково?

Вам слід звернутися на гарячу лінію сервісу за номером телефону зазначеному в контактах і повідомити про намір закрити кредит в терміновому порядку.

Де можна ознайомитися з кредитним договором ReCredit?

Кредитний договір знаходиться у відкритому доступі на офіційному сайті компанії. Ви можете вивчити і прочитати договір в будь-який зручний для вас час.

Відгуки та оцінки

Середній рейтинг: 4.0 / 5 (2 голосів)
5 ★
0
4 ★
2
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Олег

4

Отличная компания, скорее всего самое адекватное МФО в Украине. Дают много и на долго без залогов. Но есть нюанс, чтобы получить 60000 гривен нужно подъехать в отно из отделений ломбардов для подписания договора.

6 місяці тому
Алексей

4

Быстро ребята дают кредит, спасибо. Плюс ко всему у меня не очень хорошая кредитная история, но они на это не сильно обратили внимание. Быстро пришли деньги. Процент нормальный, спасибо.

3 місяці тому

Напишіть відгук про ReCredit.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.