Mistercash

4.5

Mister Cash

Компанія надає кошти в борг всім без кордонів в будь-який час доби, без вихідних.

Умови кредиту

 • Сума кредиту
  100 – 20 000 грн.
 • Процентна ставка (APR)
  від 0.01% на добу (APR~700%)
 • Термін кредитування
  5-30 днів
 • Документи для отримання
  паспорт (ID-картка) / ідентифікаційний код
 • Спосіб отримання
  банківська картка

* Відсоткова ставка та умови кредитування можуть бути змінені.

Потрібно оформити кредит онлайн?

Взяти в кредит кошти у Містер Кеш може будь-яка людина, яка досягла 18-річного віку, за допомогою паспорта і телефону. Ось, що потрібно для цього зробити:

 1. Відвідати mistercash – офіційний сайт компанії.
 2. Вказати необхідний термін і суму кредитування в заявці.
 3. Заповнити обов’язкові поля на сторінці реєстрації.
 4. Дочекатися результату (15 хвилин).
 5. У разі схвалення кредиту очікувати зарахування суми на карту (не більше години).

Містер Кеш також дозволяє отримати мікрокредит до 20 тис грн на термін від 1 до 30 днів. Приймає заявки і обробляє їх за 10 хвилин цілодобово.

Як повернути кредит Містер Кеш?

Щоб оплатити отриманий раніше кредит, потрібно зайти в особистий кабінет на сайті компанії, а потім перерахувати гроші зі своєї банківської карти. Або ж скористатися іншими доступними способами оплати:

 • Через термінали самообслуговування EasyPay, IBOX, ПриватБанк;
 • За допомогою програми PRIVAT24;
 • Банківським переказом через касу будь-якого банку України за реквізитами, вказаними на сайті;
 • За допомогою сервісів pogashay і easypay.

У будь-який момент ви можете зробити дострокове погашення кредиту в повному обсязі або частково. Суму для оплати уточнюйте в особистому кабінеті.

Як зробити пролонгацію в Mister Cash?

До закінчення терміну використання кредитних коштів або під час автопролонгації (застосовується, якщо ви не встигли виплатити кредит вчасно), існує можливість продовжити термін дії кредитного договору на умовах пролонгації.

Щоб скористатися цією послугою або уточнити її вартість, необхідно вибрати в особистому кабінеті опцію «пролонгація», вказати кількість днів, на які потрібно продовжити термін, і здійснити оплату будь-яким способом, крім банківського переказу та оплати через касу банку.

Містер Кеш про штрафи

Якщо ви не встигли вчасно виконати зобов’язання за кредитним договором, на вимогу організації доведеться виплатити одноразовий штраф: 50% від суми кредиту. 

Якщо прострочення відбулося в період дії карантину або в тридцятиденний термін після дня його завершення, нарахування штрафу та пені за прострочення не здійснюється.

Акції від Mister Cash

Для своїх клієнтів Містер Кеш регулярно проводить акції. Наприклад, до 31 грудня 2022 року кожен новий клієнт може отримати цілих три позики (1й, 4й і 7й) всього під 0,01%. З деталями акції ознайомтеся на офіційному сайті компанії.

Переваги та недоліки МФО

Головною перевагою компанії Mister Саѕһ є швидкість, з якою вона розглядає і схвалює заявки на кредит. Скористатися послугами Містера Кеша варто ще й тому, що для роботи з ним можна використовувати карту будь – якого банку, а при неможливості виплатити отриманий кредит вчасно – отримати можливість продовжити термін його використання.

Єдиний недолік – це досить висока ставка – 1,99% в день, проте її можна істотно знизити, скориставшись акціями та промокодом.

Контакти компанії

Сайт
mistercash.ua
Адреса
Україна, м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 8.
Телефон
0800750584
Ліцензія
Ліцензія НБУ ТОВ «МІСТЕР КЕШ» ФК № В0000326 від 19.08.2021 р.

Питання – Відповіді

Яку суму Містер Кеш може дати в кредит?

Клієнту, який використовує послуги цієї компанії вперше, Mister Cash видасть кредит до 8000 грн. Якщо це вже не перше звернення, сума залежить від кредитної історії клієнта, автоматично визначається системою і може досягати 20000 грн.

Чи можна оформити одночасно кілька кредитів?

Ні. Новий кредит Містер Кеш видасть тільки після погашення вже наявного.

Що робити, якщо моя заявка на отримання кредиту в Mister Cash відхилена?

В Особистому кабінеті перевірити, чи правильно введені дані; Уточнити наявність на зазначеній карті обмежень для операцій, що проводяться через інтернет, а також чи не заблокована вона; Реєстрація за допомогою BankID підвищить схвалення заявки на 80%; Почекати кілька днів, щоб оновилася система, і спробувати ще раз.

Чи можу я розраховувати на схвалення кредиту, якщо є громадянином іншої країни?

Ні, Містер Кеш видає позики тільки громадянам України.

Відгуки та оцінки

Середній рейтинг: 4.5 / 5 (2 голосів)
5 ★
1
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Владимир

4

В принципе, неплохое МФО в плане лояльности выдачи больших сумм, но отсутствие промокодов здорово портят картину, ведь различные скидки есть практически у всех. Отдельно похвалю за возможность пролонгации даже на один день

8 місяці тому
Игорь Алексеев

5

Спасибо МФО Мистер Кэш

Имею положительный опыт кредитования в Мистер Кэш, все прошло быстро и честно согласно заявленным условиям на сайте компании. Кредит дали под 001 процент. Переплата вышла незначительной за месяц кредита.

5 місяці тому

Напишіть відгук про Mister Cash.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.