Лого Banana Credit

4.0

Banana Credit

Банана Кредит - це швидкий короткостроковий онлайн кредит на банківську картку без зайвих запитань.

Умови кредиту

 • Сума кредиту
  1000 – 12000 грн.
 • Процентна ставка (APR)
  1.3% в день (APR-912,5%)
 • Термін кредитування
  7-30 днів (можлива пролонгація)
 • Документи для отримання
  дані паспорта та ІПН
 • Спосіб отримання
  банківська картка

* Відсоткова ставка та умови кредитування можуть бути змінені.

Про компанію

Останнім часом, мікрофінансові організації стають все більш популярними як серед звичайних людей, що вимагають позикових грошових коштів, так і серед підприємців-початківців. МФО Banana Credit Україна є яскравим прикладом надійної компанії, яка здатна надати кредит своїм клієнтів всього за кілька простих кроків.


Як отримати позику в BananaCredit

Оформити заявку на отримання кредиту в компанії можна за декілька хвилин:

 1. Першим кроком, Вам необхідно ввести свої контактні дані і тим самим зареєструватися на офіційному сайті bananacredit.
 2. Після цього, на головній сторінці, ви повинні вибрати розмір суми та термін позики і натиснути “Отримати кредит”.
 3. Перед Вами відкриється вікно, де буде потрібно заповнити коротку анкету і підтвердити своє повноліття шляхом надання паспортних даних.
 4. Далі, потрібно буде додати банківську дебетову карту, на яку Ви бажаєте отримати кошти.
 5. Наступним кроком, Вам нададуть особистий паспорт кредиту, після ознайомлення з яким необхідно підписати кредитний договір.
 6. Залишилось лише очікувати надходження зазначеної кількості грошей на додану карту.

Як оплатити кредит

Для зручності своїх клієнтів, компанія Банана Кредит пропонує різні варіанти оплати позики:

 1. Погасити кредитну заборгованість зручно через будь-який термінали ПриватБанку. Для цього, потрібно лише знайти відповідний розділ, вказати там суму оплати і внести купюри.
 2. Виконати цю операцію можна і у відділеннях банків. Там буде потрібно ввести реквізити фірми (код ЄДРПОУ 42201361), вказати свої контактні дані та ІПН, щоб ідентифікувати оплату.
 3. Крім того, існує можливість оплатити позику в Banana Credit онлайн за допомогою банківської картки. Зробити це можна увійшовши в особистий кабінет Банана Кредит та ввести суму і закінчити операцію. Кошти будуть списані з зазначеної в анкеті дебетової картки.

Пролонгація

Продовжити в “Banana Credit” кредит може кожен клієнт. Для реалізації цього завдання, варто увійти в особистий кабінет та натиснути на клавішу “продовжити”. Після цього, перед Вами з’явиться мінімальна сума, яку потрібно погасити, щоб здійснювати пролонгацію. Вказавши бажаний термін продовження і сплативши зазначену суму, ви продовжите термін дії вашого кредитного договіру.


Штраф

Як і в будь-якій іншій МФО, за невиконання своїх зобов’язань, клієнт може піддаватися штрафним санкціям. У разі невиплати вчасно кредиту, ці порушення відіб’ються у вашому особистому кабінеті. Щоб уникнути подібного, рекомендується оформити пролонгацію позики.


Промокоди та акції

Проходячи анкету на оформлення заявки по кредиту, перед Вами може з’явитися спеціальне вікно для промокоду. Знайшовши необхідний код на відповідних сайтах або сервісах в Інтернеті, ви можете ввести його в це вікно і якщо промокод виявиться дійсним, то можете розраховувати на ряд приємних бонусів, акцією на зразок зниження відсоткової ставки, продовження терміну кредиту та інше.


Переваги та недоліки Banana Credit

Серед явних плюсів МФО варто відзначити:

 • цілодобовий прийом заявок на отримання позики;
 • наявність спеціальних промокодів і знижок;
 • акції та унікальні пропозиції для постійних клієнтів;
 • відсутність будь-яких поручителів.

Говорячи про мінуси, необхідно виділити невелику історію на фінансовому ринку України та відносно високі відсотки за користування кредитними коштами.


Контакти компанії

Сайт
bananacredit.com.ua
Адреса
Україна, м. Київ, вул. Ярославська, 6.
Телефон
0674484845
Ліцензія
Свідоцтво ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ” “ІНВЕСТРУМ” ФК №1107 від 03.10.2018 р.

Питання – Відповіді

Люди якого віку можуть скористатися послугами даної МФО?

Будь-яка повнолітня людина у віці до 65 років може подати заявку та розраховувати на її схвалення.

Скільки потрібно часу на отримання кредиту?

Оформлення самої заявки зазвичай займає близько 5-10 хвилин. Приблизно стільки ж часу співробітники будуть розглядати Вашу заявку. Ще 5 хвилин піде на ознайомлення та підписання самого кредитного договору.

Яка максимальна сума позики?

Новий кліент може взяти кредит на суму до 7000 гривень, в той час як постійні перевірені клієнти мають опцію отримання позики в розмірі до 12000 гривень.

Відгуки та оцінки

Середній рейтинг: 4.0 / 5 (1 голосів)
5 ★
0
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Валерий

4

Кредит действительно получил, не смотря на мою кредитную историю – она испорчена, это конечно же плюс. Но огромный минус это действительно дикие проценты, не могу никак теперь закрыть долги, все время продлеваю кредит.

11 місяці тому
Макс

0

Спасибо большое им)

Нужен был очень кредит. Но моя кредитная история была испорчена, а тут быстро всё одобрили, без проблем. Спасибо! Быстро одобрили, да и проценты меня устраивают. Всем советую.

3 місяці тому

Напишіть відгук про Banana Credit.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.